Zaznacz stronę

NASZA OFERTA

SYSTEMY MONITORINGU

Czyli systemy ostrzegania, dzięki którym zabezpieczysz swoje mienie przed kradzieżą. Dodatkowo alarm informuje o naruszeniu strefy chronionej, może też sygnalizować o pożarze, utlenianiu tlenku węgla oraz gazu, czy też zalaniu np z powodu awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej.

KONTROLA DOSTĘPU

To element zabezpieczenia technicznego stosowany najczęściej na obszarze przedsiębiorstwa, instytucji lub biurowca. Korzystanie z kluczy mechanicznych pozwala na zarządzanie ruchem osób wchodzących/wychodzących z budynku, stref dostępu wewnątrz budynku określa, które osoby mogą wchodzić do wyznaczonych obszarów obiektu oraz godzinami, w których dostęp jest otwarty.
Inną formą kontroli dostępu jest instalacja wideodomofonów i domofonów, najczęściej wykorzystywana w domach prywatnych.

WIDEODOMOFONY

Wideodomofon jest zaawansowaną formą najpowszechniejszej formy kontroli dostępu jaką jest domofon. Jednak w przeciwieństwie do domofonu wyposażonego jedynie w głośnik, wideodomofon ma dodatkowo wbudowaną kamerę i monitor. Dzięki temu uzyskujemy dostęp do obrazu tego, co dzieje się przy wejściu, co pozwala nam m.in. na rozpoznanie twarzy osoby i udzielenia jej zgody na wejście do budynku, jak również na oszacowanie potencjalnego zagrożenia i zablokowanie dostępu do obiektu.

Domofon jest najpopularniejszą formą kontroli dostępu. Urządzenie to pozwala przeprowadzić zdalną weryfikację tożsamości gościa, znajdującego się przy wejściu do obiektu np. domu prywatnego czy też biura. Następnie po uzyskaniu naszej zgody, domofon umożliwia odblokowanie dostępu do zamka i wpuszczenie osoby na dany teren.

SYSTEMY ALARMOWE

Czyli systemy ostrzegania, dzięki którym zabezpieczysz swoje mienie przed kradzieżą. Dodatkowo alarm informuje o naruszeniu strefy chronionej, może też sygnalizować o pożarze, utlenianiu tlenku węgla oraz gazu, czy też zalaniu np z powodu awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej.

SZLABANY

Rodzaj kontroli dostępu pozwalający na zarządzaniu ruchu samochodowego- wjeżdżających i wyjeżdżających z danego obszaru, jednocześnie uniemożliwiając wjazdu nieautoryzowanym pojazdom na jego teren. Pozwala to na zwiększenie bezpieczeństwa osób mieszkających lub pracujących w danym budynku.

SYSTEMY PRZECIWPOŻAROWE

Bezpieczeństwo pożarowe to jedno z najważniejszych kryteriów jakie powinny spełniać wszelkie obiekty budowlane. Instalacje przeciwpożarowe mają za zadanie wykryć źródło ognia oraz zminimalizować skutki pożaru, a tym samym chronić ludzi i mienie. Wykorzystujemy sprawdzone technologie- w naszej ofercie znajdują się……./ wstawić co dokładnie montujemy

PROJEKTOWANIE Z DRONA

Projektując monitoring na rozległym terenie, większość firm korzysta z map publikowanych w serwisie Google. Minusem takiego rozwiązania jest rzadka aktualizacja map, co uniemożliwia faktycznie zobrazowanie chronionego obszaru. Dzięki zastosowaniu drona jesteśmy w stanie dokładnie przeanalizować teren, wskazać jego potencjalnie niebezpieczne punkty i zaplanować idealne umiejscowienie lokalizacji kamer, tak aby ich zasięg był największy i najdokładniejszy.

MOBILNY MONITORING

Zajmujemy się wynajmem wież moniturujących wykorzystywanych na terenach z utrudnionym dostępem do instalacji elektrycznej tj. place budów czy farmy fotowoltaiczne. Przenośny monitoring może być również stosowany na imprezach masowych i terenach rekreacyjnych, co pozwala na zabezpieczenie obszaru na krótki okres czasu, bez konieczności ponoszenia stałych kosztów ochrony.

AUTOMATYKA DO BRAM

Bramy wjazdowe wyposażone w automatyczny system otwierania i zamykania to wygodne rozwiązanie pozwalające na sterowanie bramą bez konieczności wysiadania z auta. Napędy mogą być montowane na bramach skrzydłowych, przesuwnych czy też garażowych.

TRIPODY

Czyli bramki kontroli dostępu. Zapewniają skuteczną kontrolę przepływu osób w miejscu o wysokim natężeniu ruchu, jednocześnie weryfikując dostęp osób uprawnionych na dany obszar. Tripody mogą również rejestrować czas pracy pracowników na podstawie pory ich wejścia oraz godziny wyjścia.

TELEWIZJA CYFROWO-NAZIEMNA I SATELITARNA

Prawidłowo dobrana i ustawiona antena zapewnia czysty i stabilny obraz. Dlatego doradzamy naszym klientom jaki rodzaj anteny będzie zapewniał najlepszy odbiór telewizji, w zależności od lokalizacji klienta i miejsca instalacji anteny. Oprócz instalacji i ustawiania anten gwarantujemy także ich odpowiednią konfigurację.

©Camers
Designed by Virtual Group

Polityka prywatności